אומנויות לחימה

אומנות לחימה בחולון

סקרנים לגלות כיצד אנשים רגילים משיגים תוצאות בלתי רגילות? 

אתם מוזמנים לבקר במרכז התרגול שלנו בחולון “התנועה הספונטנית חולון”

שיעורי אומנות לחימה בגישת Wu Wei Gung Fu ושיעורי Movement בהשראת Ido Portal, מדגימים כיצד הגוף והרוח שזורים זה בזו וכיצד שילוב של אומנות לחימה, תנועה ולמידת עומק יכולים לסייע לכם להגשים את מלוא הפוטנציאל!

החזון של בית הספר

לטפח במתאמנים מסוגלות, ביטחון והנאה מהדרך הודות לשילוב אימונים, ערכים, למידה ואתגר.

מה לומדים באימונים?

אומנויות לחימה

כדי לבנות סט של כלים איכותיים להתמודדות פיזית ומנטלית, האימונים בשיעורי הלחימה משלבים מרכיבים מאומנויות לחימה רבות – התמודדות מול מצבי תקיפה אופייניים, טכניקות הגנה והתקפה, כושר גופני המשלב אירובי, כוח ומוביליטי, עבודת ידיים ורגליים, נעילות, הכנעות והטלות, קרבות אימון, פיתוח מודעות סביבתית, שליטה גופנית, הבנת המדע שמאחורי התנועה ועוד.

העיקרון המנחה באימונים הוא להקנות לתלמידים יכולת לבצע “וו-ווי ” (פעולה ספונטנית) בתוך מצבי לחימה: כלומר פעולה יעילה ללא תכנון מראש, שנותנת את הפיתרון הכי מותאם למצב נתון. לא מדובר בחוסר עשייה, או פעולה אקראית, אלא בפעולה שמתבצעת בהתאם לנסיבות.

במרכז התרגול שלנו בחולון ישנן קבוצות למבוגרים, בוגרים, נוער, ונוער צעיר – גברים ונשים – ואין צורך בידע קודם בכדי להתחיל.

שימו לב!

השיטה משלבת אימונים גופניים אינטנסיביים, משמעת גבוהה, חיבור של הבנה יחד עם הביצוע, וסקרנות עמוקה ללמוד מגוון רחב של כלים ללחימה, הגנה עצמית ותנועה.

האימונים מאתגרים ובעלי דרישות גבוהות, אך ניתן לראות בתוצאות ברורות כבר תוך 3 חודשים.

 

שיעורי התנועה (MOVEMENT)

גם שיעורי התנועה (MOVEMENT) מייצגים אימון בגישה מודרנית, אימון גופני, שכלי ונפשי בהשראת עידו פורטל. מטרת שיעורים אלה היא לפתח אצלכם המתאמנים מסוגלות רחבה ומגוונת, אינטליגנציה תנועתית, וביטחון משופר בתרגול ושימוש יומיומי בגוף. האימונים משלבים אלמנטים מאומנויות לחימה, ריקוד, התעמלות, קרקס, נינג’ה, יוגה אימוני כושר ועוד שיטות רבות – ובאים לתת למתאמנים כלים מגוונים ומעניינים לתרגול חכם.

השיעורים בגישת המובמנט עוזרים לשפר את הכוח, הגמישות, והקואורדינציה, לבנות עמידות גופנית מצוינת, ומשפרים את היכולת ללמוד ולרכוש מיומנויות חדשות.

שימו לב!

שיעורי תנועה (מובמנט) הם שיעורים באוריינטציה קצת הפוכה מרוב הדיסציפלינות המוכרות יותר בתחום הבריאות והספורט. אלו לא שיעורי “כושר”, ואינם מיועדים בשביל לשרוף עבורכם קלוריות מבלי שאתם תהיו מעורבים עם הרבה חשיבה בתהליך!

במקום ללמוד טכניקה ספציפית חדשה (כמו להרים משקולות, או להתמחות בריצה) ולהתפתח דרכה, אנחנו פונים חזרה לגוף שלנו, מכלילים, מנסים טועים וחוקרים – איך הוא נע ומה הדרכים להשתמש בו.

אביעד פורמן - Aviad Furman - מובמנט חולון - Movement Holon - שיעורי מובמנט בחולון

למה לבחור בבית הספר התנועה הספונטנית חולון?

ליאור ורדי וצוות ההדרכה בבית הספר התנועה הספונטנית חולון מחויבים לא רק לדרך בה הם מאמינים, לתנועה וללמידה, אלא אליכם – להוביל אתכם מהנקודה בה אתם נמצאים היום אל יעדים חדשים המגלמים יכולות טובות יותר, והבנה עמוקה יותר.
שיעורי אומנות הלחימה ושיעורי התנועה מועברים באמצעות שיטות לימוד ותרגול ייחודיות.
שילוב שיעורים משני העולמות יכול להניע תהליך מיוחד ומרתק המוביל את המתרגלים מעל ומעבר!

במסגרת השיעורים תוכלו למצוא יתרונות רבים גם אל החיים האישיים שלכם:

הגנה עצמית 

הגנה עצמית 
להרגיש חזקים ונמרצים כמו שלא ידעתם שאפשר ולרכוש כלים ומיומנויות להגנה עצמית במצבים מאיימים ו/או מסוכנים.

שחרור לחצים

שחרור לחצים
אימוני לחימה ושיעורי תנועה מאפשרים לפרוק ולשחרר לחצים דרך מפגש מחודש עם הכוחות והיכולות שלכם.

פיתוח חוסן מנטלי

פיתוח חוסן מנטלי 
באמצעות מגוון כלים ודרכי חשיבה חדשות להתמודדות עם אתגרים פיזיים ומנטליים.

עבודה על קשב ומיקוד

עבודה על קשב ומיקוד -
אימוני וו-ווי ואימוני מובמנט מלמדים את המתאמנים כיצד להיות ממוקדים ונוכחים במשימה ובתרגיל, כסוג של מדיטציה בתנועה.

לשפר את הקואורדינציה והיציבות

לשפר את הקואורדינציה והיציבות
תהליכים חשובים ביותר למתאמנים. המיומנויות הנרכשות הללו ימשיכו איתכם גם להתמודדות עם משימות בחיי היומיום, תסייענה לכם לחוש יציבים גם מבחינה מנטאלית, ובטוחים בגוף שלכם.

דילוג לתוכן