משאבים מומלצים

מוזמנים להתעניין בכל אחד מהמשאבים, הכלים, ואנשי המקצועי האיכותיים המופיעים כאן – בתקווה שיעזרו לכם להתקדם כפי שעזרו לנו.

תוכן עניינים

בתי ספר לאומנויות לחימה

אייל קורן - Eyal Koren - וו-ווי גונג-פו Wu Wei Gung Fu

אייל קורן

סי-ג’ו אייל קורן, אביו הרוחני (סיפו) של ליאור הוא ראש השיטה של Wu Wei Gung Fu. מסירותו לשיטה ואהבתו אליה ניכרות באנרגיה האדירה שהוא מביא לכל אימון ואימון גם לאחר למעלה מ-35 שנה שבהן הוא מאמן בישראל. תשוקתו לתחום ודבקותו בערכים ובעקרונות שקיבל ממורהו שלו – שהיה מייסד השיטה – מהדהדות בדורות התלמידים שהעמיד, וכמה מהם כבר היו למורים בזכות עצמם. 

כמורה לאמנויות לחימה – ולא פחות מזה, כמורה לחיים – סי-ג’ו קורן מפליא להאיר למען תלמידיו את השיעורים שהאמנות מלמדת אותנו על עצמנו.

לפרטים: wuwei.co.il

וו-ווי גונג-פו Wu Weu gung Fu אומנות לחימה
Giora Orman Martial Arts גיורא אורמן אומנויות לחימה גונג פו

גיורא אורמן

המורה (לו-סי) הבכיר ביותר בשיטת Wu Wei, גיורא חי ונושם אומנויות לחימה מעל 30 שנה וליווה אותנו מהיום הראשון ב-“דרך”. ההשראה שגיורא מעביר ביכולות ההוראה שלו, בהבנתו העמוקה, בסטנדרטים הבלתי מתפשרים, ובסיפור חייו המיוחד – הופכים אותו למורה נדיר מעבר למה שמילים מסוגלות להעביר.

בתי הספר והפעילויות של גיורא מתקיימים במספר מוקדים בארץ, וכוללים שיעורים קבוצתיים, סדנאות, טיפולי NLP, ועוד.

לפרטים: kungfutrainer.co.il

וו-ווי גונג-פו Wu Weu gung Fu אומנות לחימה

ערן ברט

ערן מנהל את אחד ממכוני אומנויות הלחימה המשולבות המובילים בארץ, ובו הוא שואף להעביר לימודי העשרה רבים נוספים שנותנים עומק ללא סוף.

מבין מקומות רבים המשתייכים לעולם הספורטיבי שבהם ההישגים הם במרכז, אצל ערן האדם הוא במרכז והעולם הספורטיבי משמש פלטפורמה להתמקצעות אמיתית וחוויה משמעותית.

ליאור אימץ את ערן כמורה מוערך בדרך ומשתף עימו פעולה משנת 2018 באימונים והדרכות של אומנויות לחימה וכן בהכשרת מאמנים.

לפרטים: mma-israel.com

טים ברט - משאב מומלץ

בתי ספר לתנועה

אביעד פורמן - משאב מומלץ - Recommended - Aviad Furman - Movement Teacher - מורה לתנועה מובמנט אביעד

אביעד פורמן 

אביעד הוא המנהל המקצועי של שיעורי התנועה במרכז התרגול בחולון ומנהל מרכז עצמאי למובמנט בנוף ים, הרצליה. מבין הפעילויות שלו הכוללות היום גם Online Coaching, אביעד ניהל את עידו פורטל ישראל, היה היועץ המקצועי של “נינג’ה ישראל” עונות 1-3, ולמד בעשור האחרון תחת רועי ואודליה גולדשמידט, ועידו פורטל.

מעבר לאנושיות המדהימה שתרגישו במפגש ולמידה עם אביעד, הרצון המתמיד שלו לתרום לאחרים, ללמוד, וללמד – כולם בצורה הוליסטית (שלמה) – הופך אותו למורה שיכול לקחת אתכם לאן שתמיד רציתם להגיע.
עידו פורטל משאב מומלץ ליאור ורדי תנועה מובמנט

עידו פורטל

פורץ דרך וחלוץ באירגון גישת ה-Movement ובניית קהילת תרבות התנועה – עידו הוא מורה שעזר להביא לתודעה עקרונות, כלים, אתיקה ופרספקטיבה לגבי “תנועה” ולמידה שלה באופן רחב.

עידו הקדיש את חייו לחקר ולימוד תנועה ברחבי העולם, ועד היום ישנם מרכזים רבים בעולם העוקבים אחרי תורתו ומעבירים ממנה הלאה לתלמידים ומתרגלים.
ליאור אימץ את עידו כמורה מוערך בדרך משנת 2017 – ובשנים האחרונות גם התנסה במערך הלימוד המקצועי של ה-Online Coaching של עידו והצוות.

לפרטים: idoportal.com

עידו פורטל - Ido Portal

משאבים טיפוליים

יוני מנהיים - Yoni Mannheim

יוני מנהיים

יוני מנהל מרכז לטיפול באומנות לחימה בירושלים, הינו עובד סוציאלי מוסמך, מורה לחינוך בלתי פורמאלי, מאמן בשיטת Wu Wei Gung Fu ותלמיד ישיר של ראש השיטה אייל קורן.

תוכלו למצוא חלק מהרצאותיו של יוני כאן באתר, ולהיחשף לידע הנרחב שהוא מעביר מעולם הטיפול באומנויות לחימה. צרו קשר, ותמיד תמצאו אוזן קשבת.

לפרטים: yoni.mannheim@gmail.com

yoni mannheim martial arts therapy

משאבים לעסקים

רון בלנק גרפיקה Ron Blank Arts

Blank Ron Arts

פיזיקאי – פילוסוף – תלמיד – מתרגל – ואיש משפחה יצירתי – רון בלנק מעצב גרפיקה עם מגוון רעיונות עמוקים.

לפרטים: blank-ron-arts/shop

רון בלנק

סקולילנד - בניית אתרי קורסים

לאחר שנתיים שבהם חיפשנו פתרונות כיצד לבנות את האתר – נתקלנו ב”סקולילנד” שנתנו לנו שירות מעולה ופלטפורמה משוכללת לבניית אתר קורסים המאפשר ללמוד באופן דיגיטלי בחבילה מעוצבת היטב.

לפרטים: סקולילנד

דילוג לתוכן